top of page
koç ailem logo.jpg

Ayrıcalıkları KUMED'lileri Bekliyor!

 

KoçAilem Üyeliğini Devam Ettirmek İsteyen Dernek Üyelerimize Önemli Duyuru

Sevgili KUMED'liler,

KUMED'in 2022 yılında başlattığı dernek üyelerine özel KoçAilem Ayrıcalık Programı üyeliğine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

2022 yılında ilan ettiğimiz gibi ilk yıl ayrıcalığı olarak KoçAilem üyelik aidat bedelinin tamamını derneğimiz karşılamıştır. Dernek üyelerimiz KoçAilem ayrıcalıkları sayesinde önemli tasarruflar sağlamıştır. 2023 yılında da KoçAilem Ayrıcalık Programı aidat bedelinin yarısını derneğimiz karşılamaya devam edecektir. KoçAilem üyeliğini devam ettirmek isteyen mezun dernek üyelerimizin 03.01.2023 - 28.02.2023 tarihleri arasında kalan yarı bedeli (yıllık 240₺) yatırmalarını rica ederiz. 

28 Şubat sonrasında katılım bedelini yatırmayan ve KoçAilem'den faydalanan dernek üyelerinin KoçAilem üyelikleri pasif konuma gelecektir. 

Mezunlarımızın KoçAilem Ayrıcalık Porgramı'na katılabilmesi için öncelikle Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği üyesi olması, dernek aidat borcu olmaması ve ardından 2023 KoçAilem yıllık katılım bedelinin yarısını yatırması gerekmektedir. 2023 yılında KoçAilem üyeliğinizi devam ettirmek için  aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

KoçAilem Nedir?

KoçAilem, Koçluların hayatlarının her alanında kendilerini özel hissetmelerini hedefleyen, Koçlulara özel ayrıcalık platformudur. Koç çalışanı, emeklisi, öğrencisi, mezunlar derneği üyesi ya da bayisi fark etmez KoçAilemli olan herkes ayrıcalıklarından faydalanır.

 

Eğer KoçAilemliysen;
Konforlu ve keyifli bir hayata "merhaba" dersin. En iyi restoranlarda yeni lezzetler keşfeder, vitrinde beğendiklerini gönlünce alır, market alışverişlerinde indirimli harcarsın. KoçAilem'le hayal ettiğin tatil senindir. İstediğin yere özel fiyatlarla uçar, konaklamadan vize işlemlerine kadar indirimler kazanırsın. Dilediğin şehirde, istediğin aracı sana özel fiyatlarla kiralar, depoyu doldurur, indirimli ödersin. KoçAilemliysen sinemadan operaya, konserden tiyatroya, dilediğin etkinliğin tadını sana özel ayrıcalıklarla çıkarırsın. 
KoçAilem'le hayatı doyasıya yaşarsın; çünkü "Aileden Ayrıcalıklısın"

 

​   Önemli Not:

  • *2022 yılı KoçAilem yıllık üyelik bedelinin tamamı dernek üyeleri için ilk yıl hediyesi olarak KUMED tarafından karşılanmıştır.

  • **2023 yılında ise üyelik bedelinin yarısını KUMED yatıracak, kalan yarısı KoçAilem üyesi olan veya olmak isteyen dernek üyelerimiz tarafından ödenecektir. Üyelerimizin yatırması gereken KoçAilem yıllık bedelin yarısı 240₺'dir.

  • ***2023 KoçAilem üyelik bedeli KoçAilem tarafından belirlenmiştir. 

  • ****Koç Grubu şirketlerinde çalışmayan ve KoçAilem üyesi olmak isteyen Koç Üniversitesi mezunlarının KoçAilem sistemine girebilmesi için KUMED üyeliği zorunludur.

bottom of page