top of page
koç ailem logo.jpg

Ayrıcalıkları KUMED'lileri Bekliyor!

 

KUMED KoçAilem 2024 Yılı İlk 6 Aylık (Ocak-Haziran) Katılım Bedeli Ödeme Linki 

 

KoçAilem Üyeliğini Devam Ettirmek İsteyen Dernek Üyelerimize Önemli Duyuru

 

Sevgili KUMED'liler,

KUMED'in 2022 yılında başlattığı dernek üyelerine özel KoçAilem Ayrıcalık Programı üyeliğine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

2022 yılında ilan ettiğimiz gibi ilk yıl ayrıcalığı olarak KoçAilem üyelik aidat bedelinin tamamını 2023 üyelik aidat bedelinin yarısını derneğimiz karşılamıştır. Dernek üyelerimiz KoçAilem ayrıcalıkları sayesinde önemli tasarruflar sağlamıştır. 2024 yılında 6 aylık üyelik aidat bedeli (500₺) ise KoçAilem'den faydalanan/faydalanacak olan dernek üyelerimizin ödeme linki üzerinden 29 Ocak 2024 tarihine kadaryatırmalarını rica ederiz. 

Ödemeleri belirttiğimiz tarihe kadar yapan dernek üyelerimizin KoçAilem üyeliği 2024 yılının ilk altı ayında sorunsuz devam edecektir. Aksi halde gerekli ödemelerini yapmamış üyelerimizin KoçAilem üyeliği 29 Ocak 2024 tarihinden itibaren pasif duruma geçecektir.

Dernek üyesi olmayan mezunlarımızın ise KoçAilem Ayrıcalık Porgramı'na katılabilmesi için öncelikle Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği üyesi olması, dernek aidat borcu olmaması ve ardından 2024 KoçAilem 6 aylık katılım bedelini yatırması gerekmektedir. 2024 yılında KoçAilem üyeliğinizi devam ettirmek için  aşağıdaki linke tıklayabilir ve çıkan ekrandan ödemenizi yapabilirsiniz.

 

                  KUMED KoçAilem 2024 Yılı İlk 6 Aylık (Ocak-Haziran) Katılım Bedeli Ödeme Linki 

 

 

 

KoçAilem Nedir?

KoçAilem, Koçluların hayatlarının her alanında kendilerini özel hissetmelerini hedefleyen, Koçlulara özel ayrıcalık platformudur. Koç çalışanı, emeklisi, öğrencisi, mezunlar derneği üyesi ya da bayisi fark etmez KoçAilemli olan herkes ayrıcalıklarından faydalanır.

 

Eğer KoçAilemliysen;
Konforlu ve keyifli bir hayata "merhaba" dersin. En iyi restoranlarda yeni lezzetler keşfeder, vitrinde beğendiklerini gönlünce alır, market alışverişlerinde indirimli harcarsın. KoçAilem'le hayal ettiğin tatil senindir. İstediğin yere özel fiyatlarla uçar, konaklamadan vize işlemlerine kadar indirimler kazanırsın. Dilediğin şehirde, istediğin aracı sana özel fiyatlarla kiralar, depoyu doldurur, indirimli ödersin. KoçAilemliysen sinemadan operaya, konserden tiyatroya, dilediğin etkinliğin tadını sana özel ayrıcalıklarla çıkarırsın. 
KoçAilem'le hayatı doyasıya yaşarsın; çünkü "Aileden Ayrıcalıklısın"

 

​   Önemli Not:

  • *2022 yılı KoçAilem yıllık üyelik bedelinin tamamı dernek üyeleri için ilk yıl hediyesi olarak, 2023 yılında ise üyelik bedelinin yarısı KUMED tarafından karşılanmıştır.

  • **2024 yılında ise üyelik bedeli KoçAilem üyesi olan veya olmak isteyen dernek üyelerimiz tarafından ödenecektir. Üyelerimizin yatırması gereken KoçAilem 6 aylık bedeli 500₺'dir.

  • ***2024 KoçAilem üyelik bedeli KoçAilem tarafından belirlenmiştir. Öngörülemeyen ekonomik koşullar sebebiyle 2024 yılının kart bedeli ödemeleri 6 aylık dönemler halinde tahsil edilecektir. Kalan altı ay içinse KoçAilem tarafından belirlenen katkı bedeli tutarının üyelerimiz tarafından tekrar talep edilecektir. İkinci altı aylık ödeme tutarı ile ilgili bilgilendirme üyelerimiz ile paylaşılacaktır.

  • ****Koç Grubu şirketlerinde çalışmayan ve KoçAilem üyesi olmak isteyen Koç Üniversitesi mezunlarının KoçAilem sistemine girebilmesi için KUMED üyeliği zorunludur.

bottom of page