top of page
KocPera.JPG

KoçPera

İstiklal Caddesi üzerindeki merkezi konumuyla KoçPera, birçok etkinliğimize ev sahipliği yapıyor. Mezun buluşmaları, seminerler, atölyeler ve tadımlar için KoçPera’nın beşinci katında buluşurken, eğlenceli partilerimiz için muhteşem manzaralı terasta açık havanın ve şehrin silüetinin tadını çıkarıyoruz. Mezunlarımızın kendi çalışmaları veya kurumsal toplantılar için de kullanılabilen KoçPera, mezunlarımızın birlikte üretebilecekleri ve paylaşabilecekleri güzel bir alan!

Koç Üniversitesi Foto.JPG

Koç Üniversitesi

Kampüsümüz, her zaman evimiz olarak kalacak. Mezunlar olarak geri döndüğümüzde, kampüsümüzü hem tam hatırladığımız gibi görmek hem de geçirdiği değişimlere şahit olmak bizleri duygulandırıyor.

Gurur duyduğumuz kampüsümüzde her yıl geleneksel Homecoming etkinliğimizin yanı sıra, kampüs imkanlarından da üyelerimize özel uygulamalarla yararlanabiliyoruz.

KTSK-3.JPG

KTSK (Koru)

Üsküdar Nakkaştepe’de bulunan Koç Topluluğu Spor Kulübü (KTSK), Anadolu Yakası’ndaki buluşma mekanımız. Üyelerimiz, koruya giriş yaparak buradaki tesisleri kullanabiliyor, yeşillikler içinde spor ve eğlence imkanlarından yararlanıyorlar. İstanbul Golf Kulübü ile iş birliğimiz sayesinde kulüp tesislerinde düzenlediğimiz etkinliklere ve golf derslerine katılabiliyor, açık havada keyifli zaman geçirebiliyorlar.

bottom of page